Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Transport i sprzedaż betonu budowlanego z atestem.

Dążymy do tego, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. 
Oferujemy beton, który spełnia wszystkie standardy jakościowe. 
Zapraszamy do współpracy Klientów z miejscowości: Wyszków, Łochów, Tłuszcz i okolic

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy Państwu usługi w zakresie sprzedaży, transportu oraz pompowania betonu.

Oferujemy beton z atestem klasy od B-10 do B-35 doskonale nadający się zarówno na plac budowy, jak i do konstrukcji, takich jak wylewki betonowe oraz posadzki betonowe. Nasi pracownicy zawsze chętnie służą Państwu fachowym doradztwem. Zadbają o to, aby zlecenie zostało wykonane zgodnie z ustalonym terminem.

Współpracujemy z profesjonalnymi wytwórniami mas betonowych; LAFARGE, KRUSZBUD, BTB, DYCKERCHOF, GÓRAŻDŻE BETON, BUDOKRUSZ. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych i firm z całego kraju.

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji w zakresie doradztwa oraz odpowiedzi na pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami oraz ich cenami.