Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Dlaczego my?

Działamy zgodnie z ustalonym w umowie terminem

Gwarantujemy usługi wykonane wysokiej jakości sprzętem

Oferujemy rabaty dla stałych klientów

Dajemy gwarancję na każdą usługę

Służymy fachowym doradztwem i pomocą

Oferujemy elastyczne formy płatności: gotówką oraz przelewem

Pompy do betonu

Dysponujemy profesjonalnym i nowoczesnym parkiem maszynowym. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu betonomieszarek 9m3, pompo-gruszek oraz pomp do betonu i wysięgu od 21mb do 42mb. W ofercie firmy MAJBET znajdą Państwo również wynajem wibrołat, oraz wibratorów do betonu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.

Transport betonu

Jako firma dla której priorytetem jest zadowolenie klienta oraz profesjonalnie wykonana usługa, zapewniamy Państwu dostarczenie betonu na plac budowy, bądź inne wskazane miejsce. Nasze pojazdy umożliwiają nam bowiem zarówno pompowanie betonu, jak i jego dostawę. Staramy się stale udoskonalać tempo dostaw, wychodząc przy tym naprzeciw stale rosnącym wymaganiom rynku. Podczas wykonywanych przez nas prac, dbamy także o ochronę środowiska, posiadamy bowiem stanowisko w którym myjemy wszystkie urządzenia i sprzęty wykorzystywane do recyklingu betonu.